Zobacz menu

Władze Spółki

Artur Grzegorczyn

Członek Zarządu

Współzałożyciel, akcjonariusz i Członek Zarządu MegaPixel Studio S.A. Związany z branżą gier video od ponad 15 lat. Już w 2009 roku otworzył swoje prywatne studio, które bardzo szybko nawiązało współpracę z Forever Entertainment S.A. - kluczowym partnerem do dnia dzisiejszego. W latach 2015-2018 dzięki nowym klientom z Chin oraz Wielkiej Brytanii jego firma weszła na rynek gier VR zdobywając kolejne, bezcenne doświadczenie. Po zakończeniu kontaktów Artur Grzegorczyn skupił się na współpracy z polskimi partnerami, czego owocem jest MegaPixel Studio S.A. 

 

 

Zbigniew Dębicki

Członek Zarządu

Współzałożyciel, akcjonariusz i Członek Zarządu MegaPixel Studio S.A. W okresie 2004-2008 był Prezesem Zarządu Element Studio sp. z o.o. (później Games Interactive sp. z o.o.), zajmującej się produkcją gier na telefony komórkowe. W 2007 r. był jednym z założycieli spółki NCM Entertainment Corporation KK z siedzibą w Tokio. W 2010 r. został Prezesem Zarządu Forever Entertainment S.A. (akcjonariusza Spółki), w której Zarządzie zasiada do dziś. Od 2011 roku Członek Zarządu Polskiej Izby Gospodarczej w Japonii PCCIJ. W 2015 roku dołączył do grona dyrektorów w firmie China Smart Forever Entertainment Holdings z siedzibą w Hong Kongu. W 2015 roku dokonał przejęcia spółki Madman Theory Games S.A., a w 2018 utworzył firmę TA Publishing Sarl z siedzibą w Lannion we Francji. W 2020 roku utworzył spółkę Storm Trident S.A., w której jest Członkiem Zarządu. W październiku 2020 r. została utworzona spółka Fearful Entertrainment, w której jest Członkiem Zarządu. Ponadto pełni funkcję Członka Zarządu w spółkach UF Games S.A. oraz Pastel Games S.A. oraz Prezesa Zarządu przedsiębiorstwa „Mem” sp. z o.o. Posiada szeroką wiedzę na temat rynku gier wideo i jego historii, a także wieloletnie doświadczenie w produkcji gier na wszelkiego rodzaju platformy sprzętowe.

 

 

Zbigniew Szachniewicz

Przewodniczący Rady Nadzorczej

Radca prawny, posiadający wieloletnie doświadczenie w bieżącej obsłudze podmiotów prowadzących działalność gospodarczą. Zajmuje się doradztwem prawnym związanym ze stosowaniem kodeksu spółek handlowych, prawa nieruchomości i kodeksu cywilnego. Jest Członkiem Zarządu w spółkach: Protector Centrum Medyczne sp. z o.o., Protector Centrum Medyczne sp. z o.o. sp.k., Modesta Nieruchomości sp. z o.o. oraz MS Fund sp. z o.o. Pełni funkcję Przewodniczącego Rady Nadzorczej w spółkach Forever Entertainment S.A. (akcjonariusz Spółki), UF Games S.A., Storm Trident S.A. i Fearful Entertainment S.A. oraz Członka Rady Nadzorczej w Twin Office S.A. i Paxum Investments S.A.

 

 

Dominika Chylińska

Członek Rady Nadzorczej

Absolwentka IX LO w Gdańsku. Doświadczenie zawodowe rozpoczęła w 2012 roku jako rekruter w Agencji Reklamowo-Marketingowej „Evenf’, następnie przez nieco ponad trzy lata była księgową w firmie „Restytucja”. Od 2017 roku jest związana z Rossmann SDP Sp z o.o. jako kolejno: doradca kosmetyczny, szkoleniowiec doradców klienta, a obecnie Asystent Kierownika. Od lutego 2021 roku pracuje jako CP Relations Manager w Forever Entertainment S.A.

 

 

Kamila Dębicka

Członek Rady Nadzorczej

W latach 2002-2005 studiowała w Akademii Morskiej w Gdyni na Wydziale Administracyjnym. Członek Rady Nadzorczej Forever Entertainment S.A. (akcjonariusz Spółki) od początku istnienia Spółki. W latach 2002-2005 spedytor w PPT PKS Gdańsk Oliwa S.A. W latach 2008-2015 prowadziła własną działalność gospodarczą specjalizującą się w fotoreportażach. Pełni funkcję Członka Rady Nadzorczej w spółkach: UF Games S.A., Storm Trident S.A. oraz Fearful Entertainment S.A. Ponadto Pani Kamila Dębicka jest żoną Pana Zbigniewa Dębickiego - Członek Zarządu oraz znaczącego akcjonariusza Spółki.

 

 

Radosław Grygoruk

Członek Rady Nadzorczej

Absolwent Wyższej Szkoły Administracji Publicznej w Białymstoku, kierunek administracja oraz absolwent Uniwersytetu w Białymstoku. Wydział Prawa, kierunek administracja. Od 2003 r. pracuje jako dyrektor produkcyjny Slot Art Festival w Stowarzyszeniu Lokalnych Ośrodków Twórczych, organizując festiwal muzyczno - artystyczny, odbywający się co roku w Lubiążu k/Wrocławia. W latach 2015 - 2016 pracował dla Europejskiej Stolicy Kultury - Wrocław 2016 na stanowisku koordynator Weekendu Otwarcia ESK 2016. W latach 2012 - 2017 pracował dla Międzynarodowego Festiwalu Wratislavia Cantan jako producent koncertów.

 

 

Aleksandra Wrona

Członek Rady Nadzorczej

Absolwentka Akademii Marynarki Wojennej drugiego stopnia na kierunku Systemy informacyjne w bezpieczeństwie, Stosunków międzynarodowych oraz absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego studiów podyplomowych Zarządzanie projektem w IT. W okresie styczeń 2013 - październik 2015 asystentka Posła na Sejm, listopad 2014 - grudzień 2016 - asystent Posła do Parlamentu Europejskiego. Od sierpnia 2017 roku współpracuje z Forever Entertainment S.A, obecnie zajmuje się koordynowaniem projektów dofinansowanych z funduszy europejskich, przygotowuje aplikacje o granty i dofinansowania oraz wykonuje obowiązki asystentki Zarządu. Od kwietnia 2020 roku Członek Rady Nadzorczej w UF Games S.A. Dodatkowo od 2015 związana z Fundacją PSC, działającą na rzecz budowy i rozwoju społeczeństwa, realizując projekty edukacyjne, kulturalne i naukowe.

 

 

Marta Piątek

Członek Rady Nadzorczej

Absolwentka Akademi Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej na kierunku Włóknoznawstwo, oraz dyplomowana mgr inż Towaroznawstwa Celnego. W roku 2008 przeprowadziła się do Szwecji, gdzie ukończyła szkołę języka szwedzkiego, a następnie przez 5 lat pracowała. W 2013 powrót do kraju i do dnia dzisiejszego ściśle związana z miastem Wrocław.
Tutaj mieszka, oraz pracuje. Zawodowo od prawie 9ciu lat związana z firma IBM GSDC, a ostatni rok po rebrandingu współtworzy Spółkę KYNDRYL Consult. Od 1,5 roku na stanowisku First Line Manager, gdzie zarządza 25cio osobowym zespołem Project Managerów pracujących dla międzynarodowego klienta.
Prywatnie Członek Zarządu WM „Dolina Krzeptowa” w Krzeptowie.

MegaPixel Studio S.A.

al. Zwycięstwa 96/98, 81-451Gdynia

+48 58 728 23 43

office@megapixel-studio.com

NIP 586 233 96 44 / REGON 381979247 / Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VIII Wydział Gospodarczy KRS: 0000757077 / Kapitał zakładowy: 124.000,00 PLN